Dzień Patrona Szkoły

Dzień 16 kwietnia okazał się być wyszukany i zaskakujący. Już samo rozpoczęcie Święta Patrona było niecodzienne, gdyż witał nas sam Jan Liszewski, który połączył się z nami wirtualnie. Drugie śniadanie wyjątkowo mogliśmy zjeść na słodko, racząc się smakołykami przygotowanymi przez pracowników szkoły dzięki inicjatywie Stowarzyszenia SP 29. Kalorie uczniowie spożytkowali podczas tańczenia belgijki w ramach aktywnej przerwy oraz biorąc udział w zmaganiach sprawdzających wiedzę o naszej szkole. A zgłodniali mieli okazję posilić się na stołówce wybranym uprzednio obiadem. Wydarzenie zwieńczył apel, na którym uroczyście odśpiewany został hymn Warmii jako ukłon w stronę Patrona. Podczas wydarzenia doceniona została nasza zdolna młodzież, która otrzymała tytuły laureatów i finalistów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych, a Pani Dyrektor dodatkowo podziękowała i pogratulowała nauczycielom przygotowujących uczniów. Podczas tego wyjątkowego dnia, Dnia Szkoły, było dużo innych atrakcji, lecz nie sposób wszystkie wymienić. Grunt, że było serdecznie, ciekawie i z pamięcią o tych najważniejszych.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Szachach

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych, które odbywały się w terminie 06-07.04.2024 r. w Iławie nasi uczniowie stanęli na podium zajmując zaszczytne miejsca:
Michalina Hartlińska (kl. IIb) - Wicemistrzyni Województwa (startowała w kategorii dziewczynki do lat 9),
Mikołaj Koczara (kl. IVb) - Wicemistrz Województwa (startował w kategorii chłopcy do lat 11),
Tomasz Hartliński (kl. VIIa)- Brązowy medalista (startował w kategorii chłopcy do lat 15).
Świetne wyniki naszych uczniów podczas rozgrywanych partii szachowych potwierdziły ich wysoką formę i umiejętności szachowe. Wyniki, które uzyskali nasi uczniowie są zwieńczeniem ich całorocznej, ciężkiej pracy.

Gratulujemy wygranym!!! Jesteśmy z Was dumni!

reprezentacja szkoły w konkursie matematycznym

26 marca drużyna klas I-III zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla kl. I -III. Konkurs odbył sie w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Piątka" w Olsztynie. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Rymkiewicz, Mieszko Dubiniak (kl. I a), Wojciech Rogowski, Dmytro Fylypchuk (kl. II a), Liliana Przybyłek (kl. IIIc), Dominik Kłos (kl. III a). Uczniowie świetnie poradzili sobie z rozwiązaniem zadań tekstowych i z wykonaniem zadań praktycznych na poziomie swoich klas. Każde dziecko otrzymało: dyplom, grę edukacyjną i zabawkę. Szkoła otrzymała dyplom i zestaw gier edukacyjnych. Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się z ich sukcesów.

Godziny pracy sekretariatu:

28.04.2024r. - 7.00-12.00