ZAJĘCIA WYNIKAJĄCE Z POTRZEB POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ rok szkolny 2022/2023 - I okres

 

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  II 

Agnieszka Kreczman-Mucha 

 Poniedziałek 11.15.12.00 

16 zaplecze  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  II  

Anna Sawicka 

Poniedziałek 10.15 - 11.00  

115 z  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  II 

Elżbieta Gilska 

Poniedziałek 11.15 - 12.00  

Zaplecze 115  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  III b, d 

Anna Lewandowska 

wtorek 

10:15-11:00  

115z  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  III a, c 

Grażyna Laszczak 

Piątek   

13.15- 14.00 

126  

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. IV  

Beata Polewacz 

  

  czwartek

8.25 - 9.10

44  

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. V a,VI b 

Agnieszka Mieczkowska  

 Czwartek 

12.15-13.00 

125  

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VII b 

Agnieszka Mieczkowska  

Wtorek 

7.30-8.15  

 31 

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII c 

Agnieszka Mieczkowska  

Czwartek  

13.15-14.00  

 19 

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII d,e 

Agnieszka Mieczkowska  

Środa 

7.30-8.15  

 20 

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VII a 

Justyna Sobieraj 

  

czwartek, 
7:30 – 8:15  

19  

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII b 

 Justyna Sobieraj 

  

wtorek, 
7:30 – 8:15 

20  

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. V b,c 

Grażyna Piotrak-Szmatowicz 

piątek  

7:30-8:15 

 29 

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VI a, c 

Grażyna Piotrak-Szmatowicz 

Środa 

7:30-8:15  

 19 

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII a 

Małgorzata Gorgol 

Poniedziałek 

7:30-8:15  

19  

Zajęcia dla uzdolnionych polonistycznie kl. VI 

Małgorzata Gorgol

Środa 

7:30-8:15  

 121 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VI a, b 

Marta Duszczak  

piątek 

07:30 – 08:15  

 123 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VI c  

Marta Duszczak  

 wtorek 

07:30 – 08:15 

 19 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV a, b, c 

Renata Bejm 

 Czwartek 

9:20 – 10.05 

 18 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. V a, c, d   

Renata Bejm

 Środa 

7.30 - 8:15 

 18 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII a   

Renata Bejm

 Piątek 

7:30 – 8:15 

 23 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII d, e   

Renata Bejm

Czwartek 

7:30 – 8:15  

 106 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII a   

Małgorzata Minkiewicz 

Piątek 

8.25 - 9.10  

18  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII b   

Małgorzata Minkiewicz 

Środa 

14.10 - 14.55  

 106 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII b 

Magdalena Wasilka 

  

Środa 
8:25- 9:10 

19  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII c  

Magdalena Wasilka 

Środa  
7:30-8:15 

 23 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne kl. VI 

Magdalena Wasilka 

Piątek 
7:30-8:15  

 18 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. 5a,5d, 6a,6c,6b 

Beata Wilamowska 

poniedziałek   

14.10-14.55 

23  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. 8a, 8e 

Beata Wilamowska 

 Piątek 

13.15-14.00 

29 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. 7b, 8b, 8d 

Katarzyna Pyć-Kotyrba 

Czwartek 

15:05-15:50  

126