W dniu 27 kwietnia 2023 roku świętowaliśmy jubileusz 30 lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie.

zaproszeni gościeZ tej okazji gościliśmy w progach naszej szkoły znamienitych gości- Prezydenta Miasta Olsztyna - Piotra Grzymowicza, Wojewodę Warmińsko - Mazurskiego Artura Chojeckiego, Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty - Krzysztofa Marka Nowackiego, kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej, dyrektorów wielu olsztyńskich szkół, przedstawicieli IPN, nauczycielskich związków zawodowych, przewodniczących Rad Osiedli: Podgrodzie i Brzeziny, byłych pracowników szkoły, rodziców naszych uczniów.

Wiele ciepłych słów, gratulacji z okazji jubileuszu usłyszeliśmy. Za wszystkie bardzo dziękujemy.

Poniżej znajdują się linki do informacji, które ukazały się w social mediach i telewizji regionalnej.

informacja umieszczona na profilu Prezydenta Miasta Olsztyna

post na profilu Prezydenta Miasta Olsztyna

informacja umieszczona na profilu Wojewody Warmińsko- Mazurskiego

post na profilu Wojewody Warmińsko - Mazurskiego

reportaż w telewizji regionalnej

reportaż telewizji regionalnej

Artykuł w Gazecie Olsztyńskiej

artykuł w Gazecie Olsztyńskiej

Z okazji Jubileuszu wydany został numer specjalny szkolnej gazetki- Szkolne Echo.