Drodzy Rodzice!


Miło nam poinformować, że szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage w Olsztynie, która prowadzi dla naszych uczniów dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, zaproponowała Nam Program Partnerski,w ramach którego, Nasza szkoła otrzymała:

●dostęp Premium do platformy edukacyjnej Eduelo dla wszystkich uczniów naszej szkoły - Eduelo to interaktywne quizy, gry i zabawy zbudowane w oparciu o podstawę programową do każdego przedmiotu;

●zestaw innowacyjnych materiałów do nauki angielskiej gramatyki. Oprócz tego Rodzice będą mogli wziąć udział w ciekawych webinariach o tematyce wychowawczo - psychologicznej prowadzonych przez szkołę Early Stage (przy współudziale zaproszonych gości- ekspertów z różnych dziedzin), o czym będziemy na bieżąco informować.

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla naszych uczniów prowadzone są przez lektorów szkoły Early Stage w godzinach świetlicowych w salce na basenie UWM przy ulicy Tuwima oraz, jeśli pozwolą na to możliwości w budynku Szkoły Podstawowej nr 29. Więcej informacji na temat szkoły można znaleźć na stronie http://earlystage.pl/

 

Dlaczego zaufaliśmy Early Stage?

 

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która działa od 1993 roku, ucząc dzieci i młodzież w wieku już od 3 do 19 lat.

Obecnie w 500 szkołach Early Stage w całej Polsce uczy się 36 000 uczniów.

Zajęcia języka angielskiego w ramach kursów prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne oraz 10 super mocy, czyli metodę, która angażuje wyobraźnię, pamięć i zmysły, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy, w zgodzie z indywidualnym rozwojem dzieci.

Szkoła Early Stage otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label).

Więcej informacji o szkole Early Stage: https://earlystage.pl/

Obecnie szkoła prowadzi zapisy dzieci do grup z klas 1-3.

ZAPISY: https://earlystage.pl/pl/zapisy/olsztyn/nowy