UBEZPIECZENIE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

W załączeniu przedstawiamy zakres grupowego ubezpieczenia NNW dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 29 w Olsztynie. Ochrona polisowa w Towarzystwie Ubezpieczeń Compensa S.A. będzie obowiązywała w okresie od 01.09.2022 do 31.08.2023.
Szeroki zakres ubezpieczenia oraz możliwość dostosowania ochrony do potrzeb uczniów i preferencji placówki oświatowej. Przedstawiamy Państwu 2 warianty ubezpieczenia ze składką kształtującą się od 59 do 171 .
- ochronę ubezpieczeniową w ramach wszelkiego rodzaju pozalekcyjnych zajęć sportowych (także pozaszkolnych klubów sportowych)

W ramach składki podstawowej (bez wzrostu składki!) - m. in. takie dyscypliny jak piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, taekwondo, taniec, jazda konna itd.
- wypłatę świadczenia za każdy nieszczęśliwy wypadek,

- zwrot kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku,

- zwrot kosztów rehabilitacji,

- dzienne świadczenie szpitalne w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także choroby,

- jednorazowe świadczenie z tytułu poważnego zachorowania.

Zgłaszanie szkód oraz pomoc merytoryczną w zakresie obsługi ubezpieczenia będzie odbywać się za pośrednictwem:

Biura Ubezpieczeń CMF Jarosław Łunio

ul. Wojska Polskiego 5b lok. 2 Olsztyn

Tel: 89 526 10 51, Tel kom: 504 160 150

kontakt: osobisty, telefoniczny i za pomocą poczty elektronicznej
albo bezpośrednio w TU Compensa za pośrednictwem formularza internetowego
lub telefonicznie pod nr 801 120 000

zakres ubezpieczenia uczniów SP 29 Olsztyn- wariant I

zakres ubezpieczenia uczniów SP 29 Olsztyn- wariant II

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

rodzice mogą samodzielnie wpisać dziecko na polisę NNW - korzystając ze strony internetowej https://szkola.compensa.pl/ (hasło do zapisania: 058300).

instrukcja samodzielnego ubezpieczenia

Informujemy, że od 01.08.2021 roku siedziba firmy znajdować się będzie przy al. Wojska Polskiego 5B lok. 2 w Olsztynie 10-291