UBEZPIECZENIE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Szanowni Państwo.

W załączeniu przedstawiamy zakres grupowego ubezpieczenia NNW dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 29. Ochrona polisowa w Towarzystwie Ubezpieczeń Compensa S.A. będzie obowiązywała w okresie od 01.09.2023 r. do 31.08.2024 r.
Szeroki zakresie ochrony ubezpieczeniowej został dostosowany do potrzeb uczniów i preferencji placówki oświatowej. Przedstawiamy Państwu 2 warianty ubezpieczenia ze składką kształtującą się od 59 zł do 99 zł.

- ochronę ubezpieczeniową w ramach wszelkiego rodzaju pozalekcyjnych zajęć sportowych (także pozaszkolnych klubów sportowych) w ramach składki podstawowej (bez wzrostu składki !) - m. in. takie dyscypliny jak piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, taekwondo, taniec, jazda konna itd.

- wypłatę świadczenia za każdy nieszczęśliwy wypadek, nawet jeśli nie został orzeczony trwały uszczerbek na zdrowiu

- zwrot kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku

- zwrot kosztów rehabilitacji

- dzienne świadczenie szpitalne w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także choroby

- jednorazowe świadczenie z tytułu poważnego zachorowania

Zgłaszanie szkód oraz pomoc merytoryczną w zakresie obsługi ubezpieczenia będzie odbywać się za pośrednictwem:
Biura Ubezpieczeń CMF Jarosław Łunio
Al. Wojska Polskiego 5B lok. 2 10-291 Olsztyn
Tel: 89 526 10 51, Tel kom: 504 160 150
kontakt: osobisty, telefoniczny i za pomocą poczty elektronicznej.
albo bezpośrednio w TU Compensa za pośrednictwem formularza internetowego
https://www.compensa.pl/likwidacja-szkod/ lub telefonicznie pod nr 801 120 000

zakres ubezpieczenia uczniów SP 29 Olsztyn- wariant I (59 zł)

zakres ubezpieczenia uczniów SP 29 Olsztyn- wariant II (99 zł)

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

rodzice mogą samodzielnie wpisać dziecko na polisę NNW - korzystając ze strony internetowej https://szkola.compensa.pl/ (hasło do zapisania: 428242).

instrukcja samodzielnego ubezpieczenia