ZAJĘCIA WYNIKAJĄCE Z POTRZEB POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ rok szkolny 2023/2024 - II okres
Rodzaj zajęć |
Prowadzący |
Termin |
Sala |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. II a, II c |
A.Dzieżyk |
Piątek 11.35-12.20 |
Zapl. 115 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. II b, II d |
O.Rutkowska |
Poniedziałek 11:35-12:20 |
115z |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III b |
A.Kreczman-Mucha |
Poniedziałek 10.35-11.20 |
16 z |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III c |
A.Śliwa |
Piątek 10:35-11:20 |
44 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III a, d |
A.Krebs |
Środa 12.35-13.20 |
29 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. IV a, d, |
A.Mieczkowska |
poniedziałek 8.50 - 9.35 |
107 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VI c, d |
A.Mieczkowska |
czwartek 8.50 - 9.35 |
19 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. V a, b |
A.Mieczkowska |
wtorek 14.25 - 15.10 |
31 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. V c, VI a |
A.Mieczkowska |
czwartek 8.00 - 8.45 |
19 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VII a |
A.Mieczkowska |
środa 13.35 - 14.20 |
126 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VII b |
A.Mieczkowska |
piątek 8.00 - 8.45 |
126 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VII c |
J.Sobieraj
|
Poniedziałek 8:00-8:45 |
19 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII a |
J.Sobieraj
|
Czwartek 8:00-8:45
|
123 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII b |
J.Sobieraj |
Wtorek 8:00-8:45
|
125 |
Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII b |
M. Gorgol |
wtorek 8.00 - 8.45 |
19 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. V b |
Marta Duszczak |
Wtorek 13:35-14:20 |
19 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII a, VII b |
Marta Duszczak |
Poniedziałek 8:00-8:45 |
20 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII c |
Marta Duszczak |
Wtorek 8:00-8:45 |
20 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV b, IV d, V c |
R.Bejm |
Piątek 8:00 – 8:45 |
23 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VI a, VI d |
R.Bejm |
Środa 12:35 – 13:20 |
23 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII a |
R.Bejm |
Wtorek 8:00 – 8:45 |
23 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII b |
R.Bejm |
Poniedziałek 8:00 – 8:45 |
23 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV a, V a |
Magdalena Wasilka |
Piątek 8:00-8:45 |
20 |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne kl. VII a |
Magdalena Wasilka |
Wtorek 8:00-8:45 |
018 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. V a, c, IVc |
Z.Kaliszewicz |
Wtorek 8.00-8.45 |
s.123 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. VI a, d, VII a, b |
Katarzyna Pyć-Kotyrba |
Wtorek 8:00-8:45 |
s. 126 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. 7 c, VIII b |
Katarzyna Pyć-Kotyrba |
Czwartek 14:25-15:10 |
s. 19 |