Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w jednym z najpopularniejszych projektów edukacyjno-pomocowych UNICEF - WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA ????
To już szósta polska edycja światowego projektu, którego początki sięgają 1999 roku. Wasze wyjątkowe lalki, zaprezentowane na szkolnym korytarzu i naszej Facebookowej stronie (Album - Licytacje Lalek) pomogą uratować zdrowie i życie dzieci z najuboższych krajów świata.
Wszystkich chętnych zapraszamy na licytację. Kwoty uzyskane z licytacji w całości zostaną przekazane na projekt UNICEF - WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA.
Regulamin:
1. Licytacje trwają do 20.03.2022r. do godz. 24:00.
2. Każda laleczka ma przyznany numer, cena wywoławcza każdej lalki to 10 złotych.
3. Licytujemy wpisując tylko swoją kwotę w komentarzu pod wybranym zdjęciem.
4. Licytowany przedmiot przebijamy o 5 zł.
5. Osoba, która wylicytuje najwięcej zostanie powiadomiona, kiedy i gdzie należy odebrać lalkę i przekazać do puszki stacjonarnej w SP29 wylicytowaną kwotę.