Szkolne Koło Caritas wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu prowadzi zbiórkę artykułów dla uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy.
Potrzebujemy:
• środków higieny osobistej (kosmetyków, środków higienicznych dla kobiet, artykułów do golenia, szczoteczek do zębów, gąbek do kąpieli, itp.)

• artykułów dla dzieci (pieluch, mleka modyfikowanego, kaszek, butelek do karmienia, itp.)
• słoiczki z jedzeniem dla dzieci (obiadki plus deserki)
• zabawki (nowe)
• książeczki do kolorowania, kredki
• puzzle, gry planszowe
• ubranka dla dzieci i kobiet (także kurki, czapki, ciepłe buty, swetry itp.)
Wymienione artykuły można przynosić codziennie w godzinach pracy szkoły do: p. Małgorzaty Tofel, p. Zofii Kaliszewicz, dn Jacka Kowalskiego, bądź zostawiać na portierni w szkole.
Na bieżąco będziemy informować o potrzebach uchodźców.

W piątek do ośrodka dla uchodźców w Rybakach pojechał pierwszy transport zebranych przez naszą szkołę darów. Wszystkim, którzy okazali wsparcie uchodźcom serdecznie dziękujemy.
Jesteście Państwo wspaniali ????????

"Trzeba sobie wzajemnie pomagać: to naturalne prawo"
La Fontaine