13.12.2021 w ramach przedsięwzięcia MEN  Poznaj Polskę grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział zdjęcie z wycieczki do Warszawyw wycieczce do Warszawy. Uczniowie zwiedzili interaktywne Muzeum Powstania Warszawskiego, które  upamiętnia największą akcję zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie podczas II wojny światowej. Obejrzeli również wystawy przedstawiające  powojenny terror komunistyczny i losy powstańców w PRL - u. Ponadto uczestnicy wycieczki odwiedzili wolski Cmentarz Powstańców Warszawy i złożyli hołd obrońcom Warszawy przed  pomnikiem Polegli Niepokonani.