laureaci konkursu wiedzy o zamkach gotyckich

18.05.2023 r. odbył się w SP nr 30 w Olsztynie, gminny  etap "Konkursu wiedzy o zamkach gotyckich".

Najlepsi uczniowie olsztyńskich szkół walczyło o udział w etapie centralnym. Miło nam poinformować, że jeden z trzech reprezentantów z naszej szkoły - Michał Kiewisz (VI B) - zajął I MIEJSCE.

Miejsce tym bardziej zasłużone, gdyż do tej pory w żadnej innej gminie należącej do Stowarzyszenia Zamków Gotyckich województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, żaden z uczniów nie zdobył z testu 100% prawidłowych odpowiedzi.

Finał konkursu odbędzie się 12.06 w olsztyńskim ratuszu.

Już dziś trzymajmy kciuki za Michała!

GRATULACJE!

konkurs wiedzy o zamkach gotyckich   laureaci konkursu wiedzy o zamkach gotyckichkonkurs wiedzy o zamkach gotyckich    dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie