Zaproszenie

zajączek i jajka wielkanocneDrodzy Rodzice, ponownie zapraszamy Was wraz z dziećmi na warsztaty wielkanocne oraz integracyjne, na których będziecie mieli okazję tworzyć ozdoby wielkanocne, a także zrobić gofry z okazji Międzynarodowego Dnia Gofra. Spotykamy się 25 marca (sobota) o godzinie 10.00 w szkole w sali 29. Czas trwania zajęć 3 godziny tj. do 13.00. Na miejscu będą czekać na Was przygotowane materiały, ale miło nam będzie, jeśli dołożycie się do ich zakupu, przeznaczając na ten cel 5 zł. od rodziny. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila stowarzyszenia do czwartku, 23 marca.

Stowarzyszenie Przyjaciół SP 29 w Olsztynie