Konkursy z okazji 30-lecia naszej szkoły rozstrzygnięte!

W konkursie dla klas 1-3 na pocztówkę przedstawiającą pozytywne skojarzenia z SP 29 jury składające się z przedstawicieli rodziców (Justyna Bojarska, Natalia Hulecka) i nauczycieli (Joanna Grądzka, Agata Jasieńska - Cichmińska, Beata Krymska, Joanna Lewicka) wyróżniło kilka prac, przyznając:

kartka na XXX - lecie szkoły

I miejsce -Aleksandrze Hinz z klasy 1 c,

kartka na XXX - lecie szkoły  kartka na XXX - lecie szkoły

II miejsce - Martynie Małkowskiej z klasy 3 c i Zofii Hinz z klasy 3 b,

kartka na XXX - lecie szkoły

III miejsce- Gabrieli Bihuń z klasy 3 b.

kartka na XXX - lecie szkoły  kartka na XXX - lecie szkoły  kartka na XXX - lecie szkoły

Wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy 3 c: Nikola Bobrowska, Vincent Szczerba i Alicja Rybak

W konkursie dla klas 4-8 jury konkursowe w składzie: Lidia Banach - Bartelik (nauczyciel), Elżbieta Bogacka - Kapusta (rodzic), Joanna Grądzka (nauczyciel), Justyna Kołodziej (rodzic), Beata Krymska (nauczyciel), Joanna Lewicka (nauczyciel) wybrało najlepszy projekt
na znaczek z okazji 30-lecia SP 29 w Olsztynie.

logo na jubileusz szkoły

Autorem zwycięskiego projektu i zdobywcą I miejsca jest Maciej Pannek z klasy 8 c.

II miejsce należy do Marii Maliszewskiej z klasy 7 b,

logo na jubileusz szkoły

III miejsce do Natalii Góreckiej z klasy 6 b.

logo na jubileusz szkoły    logo na jubileusz szkoły

Jury przyznało także dwa wyróżnienia. Otrzymali je: Natalia Grabowska z klasy 4 c i Filip Szeląg z klasy 4 c.