zdjęcia z finału WOŚP w SP29 w Olsztynie

13 stycznia 2023 roku to dzień wyjątkowo szczęśliwy. W piątkowe popołudnie społeczność naszej szkoły, wręcz koncertowo, wzięła udział w XXXI finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki naszym zdolnym tancerzom, instrumentalistom i wokalistom oraz aktorom było niesłychanie kulturalnie. O dobre samopoczucie zadbali niezawodni rodzice z uczniami i nauczyciele, przygotowując smakołyki. Obecni radość czerpali pozując w fotobudce. Nie sposób było przejść obojętnie obok stoisk z własnoręcznie wykonanymi ozdobami, bibelotami. Uniesieni radosną atmosferą uczniowie zadbali o nietuzinkowy wygląd przy stoisku malowania twarzy. Znaczącym przystankiem był punkt udzielania pierwszej pomocy, gdzie można było przypomnieć sobie o tym, co szczególnie ważne- bezpieczeństwie.

Po raz kolejny okazało się, że uczniowie, rodzice i nauczyciele mają wielkie serca. Po stokroć dziękujemy!

Na tym nie koniec- aukcje wciąż trwają… Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!