Drodzy Rodzice, ponownie zapraszamy Was wraz z dziećmi na warsztaty bożonarodzeniowe oraz integracyjne, na których będziecie mieli okazję tworzyć ozdoby świąteczne, a także dowiedzieć się jak można spędzać wolny czas ze swoimi dziećmi. Spotykamy się 14 stycznia (sobota) o godzinie 10.00 w szkole w sali 29. Czas trwania zajęć 2,5 godziny tj. do 12.30. Na miejscu będą czekać na Was przygotowane materiały, ale miło nam będzie, jeśli dołożycie się do ich zakupu, przeznaczając na ten cel 5 zł. od rodziny.Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa osób , które zgłosiły się na grudniowe warsztaty oraz przesyłanie nowych zgłoszeń na maila stowarzyszenia do czwartku, 12 stycznia.

Stowarzyszenie Przyjaciół SP 29 w Olsztynie