Drodzy Absolwenci SP 29 w Olsztynie

W związku z jubileuszem 30-lecia Szkoły Podstawowej nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie zwracamy się z prośbą do naszych absolwentów o nagranie krótkiego filmiku zawierającego wspomnienia z lat szkolnych, pozdrowienia lub życzenia, rady i wskazówki dla obecnych uczniów itp. Wasze nagrania wzbogacą materiał, który chcemy przygotować z okazji jubileuszu.

Filmiki mogą mieć charakter poważny lub żartobliwy. Powinny być nagrane w poziomie, czas nagrania nie powinien przekraczać 5 minut. Filmiki prosimy przesyłać przez: https://wetransfer.com/ na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby, które zechcą nagrać i przesłać filmiki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny  w celu ustalenia szczegółów i podpisania oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz z przekazaniem praw do nagrania do 10 lutego 2023roku.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 89 523 51 64 wew. 45 lub 47.