Zpraca konkursowa okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w październiku 2022 r. ogłoszony został konkurs fotograficzny „BookFace, czyli ubierz się w książkę”. Zabawa polega na tym, aby dopasować okładkę książki do otoczenia. Uczniowie dostarczyli naprawdę niebanalne i intrygujące prace.

Jury konkursowe w składzie: Lidia Banach- Bartelik, Barbara Chodnicka, Lidia Cybulkin, Beata Krymska
i Elżbieta Stachowska-Bohdanowicz miało naprawdę nie lada wyzwanie. Ostatecznie, po burzliwych obradach, wyłoniono zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce- Anna Wójciak z kl.5 a
II miejsce- Vincent Szczerba z kl.3 c oraz Hanna Cichmińska z kl.6 b
III miejsce- Maryna Cichmińska z kl.4 a

Dodatkowo jury konkursowe wyróżniło prace: Nadii Dimmer z kl.2 a, Filipa Szeląga z kl.4c. oraz Joanny Rembowskiej z kl. 6b.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na apelu podsumowującym I okres roku szkolnego 2022/2023.

praca konkursowa praca konkursowa praca konkursowa praca konkursowa   praca konkursowa praca konkursowa  praca konkursowa praca konkursowa praca konkursowa