Kinga Rydz

Roczna Kinga Rydz walczy ze śmiertelną chorobą- SMA. Rodzice i wspierający ich wolontariusze zbierają pieniądze na najdroższy lek świata- terapię genową, która jest szansą na normalne życie. Do wymarzonych 9,5 mln złotych, potrzebnych na sfinansowanie terapii brakuje ponad 7,5 mln zł… Czas bardzo goni…

Więcej informacji o Kindze znajdziecie na stronie www.siepomaga.pl/kinga

Społeczność naszej szkoły po raz kolejny włącza się w zbiórkę środków na zakup leku. W dniu 27.10 został zorganizowany kiermasz ciast, z którego dochód w całości został przekazany na konto Kingi w Fundacji Siepomaga.

Smakowite ciasta przygotowali uczniowie naszej szkoły i ich rodzice. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać 3025 zł

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie ciast, sprzedaż oraz za dokonane zakupy.

 

Kingę można również wspierać klikając na link www.dobryklik.pl/kinga - wystarczy raz dziennie odsłonić jeden kafelek zasłaniający zdjęcie Kingi. A więc... klikamy i pomagamy

Zachęcamy wszystkich do włączenie się w akcje gromadzenia i licytowania fantów wystawianych na licytacje dla Kingi. Licytacje przeprowadzane są na grupie Kinga Rydz kontra SMA- licytacje na Facebooku. Zachęcamy również do licytowania wystawianych na grupie fantów.

Zapraszamy również do podpisania petycji z prośbą o refundację terapii genowej dla wszystkich dzieci chorych na SMA https://www.facebook.com/groups/604149230171173/permalink/1283623805557042/?mibextid=Q5Qxgv

kiermasz ciast na rzecz Kingi Rydz  kiermasz ciast na rzecz Kingi Rydz kiermasz ciast na rzecz Kingi Rydz kiermasz ciast na rzecz Kingi Rydz kiermasz ciast na rzecz Kingi Rydz dowód wpłaty