Start Informacje dla rodziców
 


Konto Rady Rodziców SP 29 Olsztyn

BOŚ SA O/Olsztyn

61 1540 1072 2107 4571 3375 0001


Konto wpłat za obiady

Bank: PKO Bank Polski S.A.

61 1020 3541 0000 5202 0291 5387

PDF Drukuj Email

INDYWIDUALNE  DYŻURY  NAUCZYCIELI  W  II OKRESIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny

Balcewicz Ewelina

czwartek

11.15 - 12.00

Banach-Bartelik Lidia

wtorek

9.20 - 10.05

Bawół  Piotr

wtorek

10.15 - 11.00

Bawół Marta

wtorek

12.15 - 13.00

Bejm Renata

wtorek

9.20 - 10.05

Berlińska Bogumiła

czwartek

11.15 - 12.00

Czaplicka-Grosz Iwona

poniedziałek

10.15 - 11.00

Dąbrowski Marek

wtorek

8.25 - 9.10

Derejko-Ferenc Marta

poniedziałek

11.15 - 12.00

10.

Dębińska Aleksandra

czwartek

10.15 - 11.00

11.

Dzieńkowska Agnieszka

środa

11.15 - 12.00

12.

Dzieżyk Agata

poniedziałek

10.15 - 11.00

13.

Frąckiewicz Beata

czwartek

9.20 - 10.05

14.

Galica- Dąbrowska Dorota

poniedziałek

10.15 - 11.00

15.

Gilska Elżbieta

poniedziałek

9.20 - 10.05

16.

Gołębiewski Andrzej Emilian

czwartek

12.15 - 13.00

17.

Gorgol Małgorzata

czwartek

9.20 - 10.05

18.

Gorzelańczyk Malwina

poniedziałek

10.15 - 11.00

19.

Jakubowska Iwona Zofia

środa

10.15 - 11.00

20.

Jarząbek Paulina

piątek

12.15 - 13.00

21.

Kaliszewicz Zofia

czwartek

9.20 - 10.05

22.

Kowalski Jacek

piątek

11.15 - 12.00

23.

Krebs Anna

czwartek

10.15 - 11.00

24.

Kudła Beata

środa

10.15 - 11.00

25.

Lewicka Joanna

czwartek

9.20 - 10.05

26.

Mieczkowska Agnieszka

wtorek

8.25 - 9.10

27.

Minkiewicz Halina

wtorek

9.20 - 10.05

28.

Minkiewicz Małgorzata

piątek

9.20 - 10.05

29.

Niemcunowicz Ewa

środa

13.15 - 14.00

30.

Nowosz Dorota

środa

9.20 - 10.05

31.

Piotrak-Szmatowicz Grażyna

środa

10.15 - 11.00

32.

Polewacz Beata

środa

10.15 - 11.00

33.

Radzik Alicja

poniedziałek

16.00 - 16.45

34.

Sawicka Anna

piątek

13.15 - 14.00

35.

Sobieraj Justyna

poniedziałek

11.15 - 12.00

36.

Soroka Izabela

piątek

14.10 - 14.55

37.

Stępniak Mariola

wtorek

13.15 - 14.00

38.

Stodolny Grażyna

poniedziałek

10.15 - 11.00

39.

Śmiechowska Joanna

wtorek

10.15 - 11.00

40.

Tofel Małgorzata

wtorek

10.15 - 11.00

41.

Wasilka Magdalena Joanna

piątek

12.15 - 13.00

42.

Wesołek Zbigniew

środa

12.15 - 13.00

43.

Wilamowska Beata

poniedziałek

9.20 - 10.05

 
Copyright © 2020 SP 29 Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.