Dnia 27.03. 2019r. w naszej Szkole przedstawiciele Rodziców i Rady Pedagogicznej założyli Stowarzyszenie Przyjaciół SP29.

Celem Stowarzyszenia jest:logo Stowarzyszenia Przyjaciół SP 29 w Olsztynie

1)     wspieranie rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego uczniów Szkoły

2)     wspieranie nauczycieli Szkoły i rodziców uczniów w realizacji zadań na rzecz rozwoju uczniów

3)     pozyskiwanie środków finansowych pochodzących ze składek, darowizn, funduszy, w tym europejskich, na realizację zadań wynikających z celów Statutu Stowarzyszenia.

4)     integrowanie środowiska lokalnego wokół spraw związanych z edukacją uczniów Szkoły i ich wychowaniem.

Zapraszamy Wszystkich, którzy mają pomysły i chęć wspierać nas w podejmowaniu nowych wyzwań!!!

Prosimy zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia.

Osoby chętne do zostania członkami Stowarzyszenia mogą wypełnić Deklarację, którą należy przesłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast oryginał można składać w sekretariacie szkoły.

STATUT STOWARZYSZENIA

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA