Zajęcia pozalekcyjne rok szkolny 2022/2023- I okres

Rodzaj zajęć

Prowadzący

dzień i godziny

sala

 Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl. Ia 

Dzieżyk Agata 

Środa 11.15-12.00  

 Zapl. 115 

 Zajęcia rozwijające z języka polskiego kl. I b 

Głowacka Sandra 

Wtorek 11.15 - 12.00  

44  

 Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl. I c 

Czaplicka-Grosz Iwona 

Piątek  

12.15 - 13.00   

44  

,,Plastyczna Fantazja” zajęcia dla kl. I d

Rutkowska Oliwia 

  poniedziałek

10:15 - 11:00

  44

 Koło teatralne 

Krebs Anna 

Poniedziałek 

11.15-12.00  

 SR 

 Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczno-teczniczne 

Kreczman-Mucha Agnieszka 

Piątek  

11.15 - 12.00  

18  

 Warsztaty z szycia “Tańcowała igła z nitką” 

Sawicka Anna 

Poniedziałek  

9.20 - 10.05  

44  

 Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl. II d 

Gilska Elżbieta 

Wtorek 

11.15 - 12.00  

117  

 Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl. III a 

Kudła Beata 

Czwartki 

12.15-13.00  

18  

 Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne kl.III b 

 

Ewa Niemcunowicz 

Piątek  

11.15-12.00  

 SR 

 Zajęcia matematyczne dla kl. III c 

Laszczak Grażyna 

 Piątek  12.15 - 13.00 

126 

Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczne - kl. III D 

Lewandowska Anna 

Wtorek 

8:25- 9: 10 

 44 

kl. V Zajęcia rozwijające zainteresowania geograficzne 

Grażyna Stodolny 

Środa 

14.10-14.55   

44  

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla uczniów z klasy 7 A

M.Derejko-Ferenc 

Piątek 7:30 – 8: 15  

 121 

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla uczniów z klasy kl. VII b 

K.Pyć-Kotyrba 

Czwartek 

7:30-8:15  

126  

Zajęcia z robotyki kl. V c,  

Jasieńska-Cichmińska Agata 

 Poniedziałek 7.30-8.15 

 18 

Zajęcia z robotyki kl. V b, V a 

 

Jasieńska-Cichmińska Agata 

Środa 13.15- 14.00 

SK

Koło fotograficzne kl. Va, Vb, Vc, Vd 

Jasieńska-Cichmińska Agata 

Poniedziałek 14.10-14.55 

106 

Dodatkowy język polski w kl. VIII a, d 

Gorgol Małgorzata

po 1 godzinie (łącznie 2 godz.) w planie lekcji klas

Dodatkowy język polski w kl. VIII c 

Mieczkowska Agnieszka

1 godz. w planie klasy

Dodatkowy język polski w kl. VIII b, e 

Sobieraj Justyna

po 1 godzinie (łącznie 2 godz.) w planie lekcji klas

Dodatkowa matematyka kl. VIII b, c, e 

Wasilka Magdalena

po 1 godzinie (łącznie 3 godz.) w planie lekcji klas

Dodatkowa matematyka kl. VIII a, d 

Bejm Renata

po 1 godzinie (łącznie 2 godz.) w planie lekcji klas

SKS  Kl IV Dąbrowski Marek poniedziałek  9.15-10-15 SK

SKS kl IV

DąbrowskiMarek

piątek  8.10-9.10

SG

Zajęcia rozwijające z chemii

Frąckiewicz Beata

czwartek 15.05 -15.50 

 

28 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne (klasa VIII a i VIII d)

 

Bejm Renata

wtorek 15.10 - 15.55

Teams (zdalne)

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne (klasa VIII d) 

Bejm Renata wtorek 7.30 – 8.15 23

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

Z.Kaliszewicz

poniedziałek 16.00 - 16.45 

Teams 

(zdalnie)

 Zajęcia rozwijające z historii

 

 Śmiechowska Joanna

 

Wtorek 14.00 - 14.45 

 

31