Zajęcia pozalekcyjne rok szkolny 2023/2024- II okres
Rodzaj zajęć |
Prowadzący |
dzień i godziny |
sala |
Teatr tańca klasy I-III |
Anita Śliwa |
Poniedziałek 12:35-13:20 |
SR 38 |
Robotyka |
A.Jasieńska-Cichmińska |
środa 8.50 - 9. 35 |
SK |
“Poznajemy Świat” - Klub Młodego Podróżnika |
U. Sharma |
Piątek |
44 |
,,W Literkowie”- zajęcia plastyczno- ortograficzne. Klasy I |
A.Lewandowska |
Środa 11.35- 12.20 |
44 |
“Twórcze rączki” - zajęcia plastyczno- techniczne dla kl. II |
A.Dzieżyk |
Wtorek 11.35-12.20 |
44 |
Koło informatyczne dla uczniów klas II i III |
J.Lewicka |
piątek 12.35 - 13.20 |
120 |
“Łamigłówki mądrej główki”- zajęcia matematyczne dla klas II |
I.Czaplicka-Grosz |
Czwartek (kl. 2a, 2c) 12.35 - 13.20 (co dwa tygodnie) Piątek (kl. 2b) 10.35 - 11.20 (co dwa tygodnie) |
29
44 |
Koło ,,Plastyczna Fantazja” zajęcia plastyczno techniczne dla klas II |
O.Rutkowska |
Wtorek 15:15-16:00 |
117 |
Koło “Klub Małego Odkrywcy”
|
A.Krebs A.Kreczman-Mucha |
Środa 16-10- 17.40 |
16 |
,,Sport to zdrowie” - zajęcia sportowe dla klas III |
O.Rutkowska |
Środa 11:35-12:20 |
SR 38 |
Koło “Z ortografią na Ty” - zajęcia dla uczniów z klas II i III |
S. Głowacka |
Czwartek 15:15 – 16.00 |
115 |
Koło fotograficzne |
A.Jasieńska-Cichmińska |
poniedziałek 13.35 - 14.20 |
29 |
Koło “Polski po nowemu” |
M.Gorgol |
piątek 8.00 - 8.45 |
125 |
Koło kulinarne |
A.Jasieńska-Cichmińska |
poniedziałek 13.35 - 15.10 |
29 |
Kółko historyczne |
M.Broński |
Piątek 14.25-15.10 |
106 |
Z matematyką mi po drodze |
M.Duszczak |
Poniedziałek 13:35 – 14:20 |
34 |
Koło teatralne „W to mi graj” |
J.Sobieraj |
Środa 12:35-14:20 (co dwa tygodnie) |
SK |
Koło informatyczne dla uczniów klas V- VI |
J.Lewicka |
poniedziałek 13.35 - 14.20 |
120 |
Kółko biologiczno-chemiczne |
B.Frackiewicz |
Piątek 14.25 - 16.00 co 2 tygodnie |
28 |
SKS Kl I-III |
M.Tumiłowicz |
Poniedziałek 13:20-14:20 Czwartek 13:30-14:20 |
Sg sg |
Koło matematyczne dla kl. VIII |
M.Minkiewicz |
wtorek 8.00-8.45 |
106 |
Kółko j. angielskiego dla klas 4 –tych “English corner”. |
Beata Wilamowska |
Piątek 8.00-8.45 |
107 |
Tutoring szkolny |
A Richards |
Wtorek 14:25-15:10 Środa 14:25-15:10 Czwartek 08:55-09:40 |
34
|
Zajęcia przygotowujące do “Kangura” |
Agata Dzieżyk |
Poniedziałek, wtorek,,środa 7.10-7.40 |
115 |