spotkanie z mistrzami sportuW czwartek 11 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z gwiazdą sportu panem Maciejem Sarnackim- judoką, dwukrotnym uczestnikiem igrzysk olimpijskich, wicemistrzem Uniwersjady, dziesięciokrotnym mistrzem Polski. W pokazach i zajęciach sportowych zorganizowanych w ramach programu „Biegaj, ćwicz z gwiazdą”  fundacji „Olsztyński Laur Sportowy” uczestniczyli uczniowie klas IV - VI. Młodzież entuzjastycznie reagowała na rzuty, chwyty i uderzenia demonstrowane na tatami przez Macieja Sarnackiego, Bartosza Sawiniec oraz młodych zawodników. Chętni mogli przymierzyć judogę naszego gościa, wziąć udział w treningu i przeciąganiu liny.
W spotkaniu uczestniczyli także goście- prezes fundacji „Olsztyński Laur Sportowy” pan Leszek Dublaszewski oraz wiceprezes Towarzystwa Sportowego Gwardia Olsztyn pan Marek Chodań.

spotkanie z mistrzami sportuspotkanie z mistrzami sportu

spotkanie z mistrzami sportuspotkanie z mistrzem sportuspotkanie z mistrzami sportuspotkanie z mistrzami sportu zaproszenie do klubu sportowego