Indywidualne konsultacje nauczycieli - II okres 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię |
Dzień tygodnia |
Godziny |
1. |
Ankiewicz Krystyna |
czwartek |
7.00-8.00 |
2. |
Bejm Renata |
Piątek |
10.30 - 11.30 |
3. |
Broński Marek |
Poniedziałek |
11.35 - 12.20 |
4. |
Burcz Michał |
Czwartek |
10.30-11.30 |
5. |
Cybulkin Lidia |
Poniedziałek Wtorek |
10.00 - 10.30 10.30 - 11.00 |
6. |
Czaplicka - Grosz Iwona |
poniedziałek |
10.35 - 11.35 |
7. |
Dębińska Aleksandra |
wtorek |
9:35-10:35 |
8. |
Duszczak Marta |
Wtorek |
10:35 – 11:35 |
9. |
Dzieżyk Agata |
wtorek |
10.35- 11.35 |
10. |
Fal Beata |
Poniedziałek Piątek |
12.30-13.00 09.30-10.00 |
11. |
Filipiak Anna |
Poniedziałek Czwartek |
10.00 - 10.30 11.00 - 11.30 |
12. |
Frąckiewicz Beata |
czwartek |
11.20 - 12.20 |
13. |
Galica-Dąbrowska Dorota |
Wtorek |
11.30-12.30 |
14. |
Głowacka Sandra |
Wtorek |
12.20-13.20 |
15. |
Gorgol Małgorzata |
wtorek |
10.30-11.30 |
16. |
Grankowski Mariusz |
czwartek |
11.20 - 12.20 |
17. |
Grądzka Joanna |
wtorek środa |
14:35-15:00 13:45-14:20 |
18. |
Jakubowska Iwona |
poniedziałek |
11.35 - 12.35 |
19. |
Jasieńska - Cichmińska Agata |
piątek |
11.20 - 12.20 |
20. |
Jaśkiewicz Krystyna |
Środa Piątek |
10.00 - 10.30 11.00 - 11.30 |
21. |
Kaliszewicz Zofia |
czwartek |
10.30-11.30 |
22. |
Komorowska Anna |
wtorek środa |
14.30 - 15.00 14.30 - 15.00 |
23. |
Kolbusz Aleksandra |
Wtorek |
9:30-10:00 11:45- 12:15 |
24. |
Kowalski Jacek |
Czwartek |
11.35 - 12.35 |
25. |
Krebs Anna |
Piątek |
10.45-11.45 |
25. |
Kreczman - Mucha Agnieszka |
wtorek |
11.20-12.20 |
27. |
Lewandowska Anna |
środa |
7.45- 8.45 |
28. |
Lewicka Joanna |
środa |
10.30 - 11.30 |
29. |
Loret Jolanta |
Czwartek Piątek |
8.15-8.45 8.15-8.45 |
30. |
Małkowska Joanna |
Poniedziałek |
13.20-14.20 |
31. |
Mieczkowska Agnieszka |
piątek |
9.35 - 10.35 |
32. |
Minkiewicz Halina |
Środa |
9.35-10.35 |
33. |
Minkiewicz Małgorzata |
Piątek |
11.25 - 12.25 |
34. |
Miziołek Aleksandra |
Czwartek poniedziałek |
15.30-16.00 15.00-15.30 |
35. |
Modzelewska Małgorzata |
piątek |
10.35- 11.35. |
36. |
Molski Dariusz |
poniedziałek |
8.50-9.35 |
37. |
Narbut Daria |
środa |
11.20 - 12.20 |
38. |
Obiedzińska Monika |
czwartek |
10.35 - 11.35 |
39. |
Piekarowicz Joanna |
wtorek i środa |
7.15-7.45 |
40. |
Piotrak -Szmatowicz Grażyna |
czwartek |
10.35 - 11.35 |
41. |
Polewacz Beata |
czwartek |
10.35 -11.35 |
42. |
Pyć - Kotyrba Katarzyna |
czwartek |
12:20-13:20 |
43. |
Richards Anna |
poniedziałek wtorek |
15:40-16:10 15:40-16:10 |
44. |
Rutkowska Oliwia |
Wtorek |
12:20-13:20 |
45. |
Sakowicz Małgorzata |
poniedziałek |
10.30-11.30 |
46. |
Sharma Urszula |
Poniedziałek |
11:20-12:20 |
47. |
Skubiszewska Weronika |
wtorek |
9.35 - 10.35 |
47. |
Sobieraj Justyna |
Środa |
7:70-8:50 |
48. |
Stodolny Grażyna |
środa. |
10.30 - 11.30 |
49. |
Szmidt - Pancer Alina |
Poniedziałek piątek |
12.00-12.30 11.30-12.00 |
50. |
Szutkowska Anna |
piątek |
13.20 - 14.20 |
51. |
Śliwa Anna |
Środa czwartek |
13:30-14:00 13:30-14:00 |
52. |
Tofel Małgorzata |
poniedziałek |
11.35-12.20 |
53. |
Tumiłowicz Marta |
czwartek |
10:30 – 11:30 |
54. |
Wasilka Magdalena |
Wtorek |
8.45-9.45 |
55. |
Wesołek Zbigniew |
czwartek |
9.35 - 10.35 |
56. |
Wilamowska Beata |
Środa |
8.45-9.45 |
57. |
Wiśniewska Katarzyna |
Środa piątek |
11.30-12.00 12.30-13.00 |
58. |
Wójcik Anna |
Poniedziałek |
15.10-16.10 |
59. |
Zwierzyńska – Symonajc Dorota |
wtorek |
15.55-16.25 |
60. |
Żebrowska Katarzyna |
piątek |
12:20-13:20 |