reprezentacja szkoły w konkursie matematycznym

26 marca drużyna klas I-III zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla kl. I -III. Konkurs odbył sie w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Piątka" w Olsztynie. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Rymkiewicz, Mieszko Dubiniak (kl. I a), Wojciech Rogowski, Dmytro Fylypchuk (kl. II a), Liliana Przybyłek (kl. IIIc), Dominik Kłos (kl. III a). Uczniowie świetnie poradzili sobie z rozwiązaniem zadań tekstowych i z wykonaniem zadań praktycznych na poziomie swoich klas. Każde dziecko otrzymało: dyplom, grę edukacyjną i zabawkę. Szkoła otrzymała dyplom i zestaw gier edukacyjnych. Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się z ich sukcesów.