podręczniki do nauki religii

Zestaw obowiązujących podręczników do nauki religii na rok szkolny 2020/2021

Religia Klasa I tytuł podręcznika: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Edycja Warmińska. Autorzy: Ks. Rafał Szewczyk, dr Aneta Frączak, Małgorzata Korzeniowska, ks. Jan Staruchowicz. Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa. Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.

Religia Klasa II tytuł podręcznika: A oto Ja jestem z wami Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej. Autorzy: Ks. Rafał Szewczyk, dr Aneta Frączak, Danuta Kwiatkowska. Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.

Religia Klasa III tytuł podręcznika: Kto spożywa moje Ciało, ma życie Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej. Autorzy: Ks. dr Rafał Szewczyk, dr Aneta Frączak, Danuta Kwiatkowska, Jadwiga Mikiel, Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.

Religia Klasa IV tytuł podręcznika; Jestem chrześcijaninem Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej. Autorzy: Ks. Mariusz Czyżewski, ks. M. Polny, Dorota Kornacka. Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.

Religia Klasa V tytuł podręcznika: Bóg nas szuka. Edycja Warmińska. Autorzy: ks. Mariusz Czyżewski, ks. Michał Polny, Dorota Kornacka, Michał Małek, s. Martyna Ujazdowska. Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa

Religia Klasa VI tytuł podręcznika: Wierzę w święty Kościół powszechny Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej. Autorzy: Ks. Mariusz Czyżewski, ks. Michał Polny, Dorota Kornacka, Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.

Religia Klasa VII tytuł podręcznika: Twoje Słowo światłem na mojej drodze. Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej. Autorzy: praca zbiorowa pod red ks. Piotra Tomasika, Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.

Religia Klasa VIII tytuł podręcznika: Ty ścieżkę życia mi ukażesz. Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej. Autorzy: praca zbiorowa pod redakcją ks. Piotra Tomasika, Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego

ul. Iwaszkiewicza 44