Start Zajęcia pozalekcyjne 2020/2021
 


Konto Rady Rodziców SP 29 Olsztyn

BOŚ SA O/Olsztyn

61 1540 1072 2107 4571 3375 0001


Konto wpłat za obiady

Bank: PKO Bank Polski S.A.

61 1020 3541 0000 5202 0291 5387

PDF Drukuj Email

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Rodzaj zajęć

Prowadzący

dzień i godziny

sala

Gry planszowe I a

Beata Kudła

poniedziałek 12.15-13.00

126

Zajęcia plastyczne kl. I b

Ewa Niemcunowicz

czwartek 15.05 - 15.50

17

Zajęcia plastyczne dla klasy I c

Barbara Domalewska

poniedziałek 11.15-12.00

44

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne dla kl. I d

Anna Lewandowska

poniedziałek 9.20-10.05

4

Zajęcia rozwijające  zainteresowania matematyczne dla kl. II a

Agata Dzieżyk

środa 12.15-13.00

29

Zajęcia plastyczne kl. II b

Aleksandra Warcaba

wtorek 11.15-12.00

018

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne dla kl. II c

Iwona Czaplicka-Grosz

wtorek 11.15-12.00

23

Zajęcia plastyczno-konstrukcyjne III a

Paulina Jarząbek

czwartek 11.15-12.00

115

Warsztaty z szycia kl. III b

Anna Sawicka

czwartek 11.15-12.00

44

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne dla kl. III c i III d

Elżbieta Gilska

piątek 12.15-13.00

107

Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczno-techniczne

Anna Krebs

poniedziałek 12.15-13.00

018

Zajęcia rozwijające zainteresowania z j. polskiego dla kl. VII

Agnieszka Mieczkowska

wtorek 15.05-15.50

119

Zajęcia rozwijające z historii dla kl.VII

Joanna Śmiechowska

środa 15.05-15.50

31

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla kl.VII

Zofia Kaliszewicz

piątek 14.10-14.55

125

Zajęcia rozwijające z matematyki dla kl. V a i V b (co 2 tygodnie

Małgorzata Minkiewicz

V a -piątek 8.25-9.10

V b – czwartek 12.15-13.00

23

018

Zajęcia rozwijające z matematyki dla kl. VII

Małgorzata Minkiewicz

piątek 14.10-14.55

106

Zajęcia Rugby

Piotr Bawół

środa 16.00 - 16.45

SG

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Klub Młodego Odkrywcy

 

P. Jarząbek

A. Krebs

Od X raz w miesiącu po południu, co 3 tygodnie, terminy ustalane na bieżąco

17

Szkolne Koło Caritas

 

J. Kowalski

A. Dzieńkowska

A. Gołębiewski

Zgodnie z harmonogramem pracy Caritas AW

 

Przygotowanie do konkursu polonistycznego kl. VIII d

B.Krymska

wtorek 14.10 - 14.55

106

Koło Matematyczne Online - przez platformę Microsoft Teams dla klas 6bce.

M.Wasilka

zajęcia będą odbywały się raz na dwa tygodnie w ustalonych terminach

--

Dla uczniów klas I-III będą również organizowane zajęcia pozalekcyjne w ramach pracy świetlicy szkolnej.

ZAJĘCIA WYNIKAJĄCE Z POTRZEB POMOCY PSYCHOLOGIZNO – PEDAGOGICZNEJ

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  II a, c

I.Czaplicka-Grosz

piątek 11.15-12.00

44

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  II b

A.Warcaba

wtorek 10.15-11.00

44

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  III a, b

P.Jarząbek

piątek 10.15 - 11.00

115 zapl

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.  III c, d

A.Krebs

środa 11.15-12.00

115z

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. IV

M.Gorgol

poniedziałek 16.00 - 16.45

125

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. V

A.Mieczkowska

środa 16.00-16.45

121

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VI d, a

M.Gorgol

poniedziałek 15.05-15.50

125

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VI b

J.Sobieraj

wtorek 10.15-11.00

020

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VII

G.Piotrak-Szmatowicz

poniedziałek 14.10-14.55

4

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VIII

Polewacz

piątek 15.05-15.50

29

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV a

M.Duszczak

piątek 12.15-13.00

106

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. V

M.Minkiewicz

piątek 15.05-15.50

106

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VI b, c

M.Wasilka

czwartek 16.00-16.45

126

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VI a, VI d

M.Duszczak

poniedziałek 14.10-14.55

121

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII a, d.

M.Minkiewicz

czwartek  15.05-15.50

29

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VIII a, b, c, d

R.Bejm

czwartek  14.10-14.55

23

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. VII b, c

M.Minkiewicz

czwartek  14.10-14.55

29

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. Vb

Zaj. dla klas VI a,b, VII a,b, VIII d

Z.Kaliszewicz

środa 13.15-14.05

co drugi tydzień

poniedziałek 16.00 - 16.45

44

 

44

 

 
Copyright © 2021 SP 29 Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.