Start Dyrekcja i nauczyciele

Anna Sawicka

Agata Dzieżyk

edukacja wczesnoszkolna

Anna Krebs edukacja wczesnoszkolna Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Beata Kudła

Elżbieta Gilska

Ewa Niemcunowicz

edukacja wczesnoszkolna

Izabela Soroka świetlica Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Aleksandra Warcaba

warcaba.aleksandra@sp29.olsztyn.eu

Joanna Śmiechowska

historia

smiechowska.joanna@sp29.olsztyn.eu

Dorota Galica-Dąbrowska

Ewa Pawlikowska
Beata Wilamowska
język angielski wilamowska. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu
Aleksandra Dębińska
język angielski debinska. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Marta Derejko- Ferenc

Zofia Kaliszewicz

kaliszewicz.zofia@sp29.olsztyn.eu

Malwina Gorzelańczyk język hiszpański gorzelanczyk.malwina@sp29.olsztyn.eu

Agnieszka Mieczkowska

język polski

mieczkowska. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Beata Polewacz

język polski

polewacz. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Małgorzata Gorgol
język polski/ świetlica
gorgol.malgorzata@sp29.olsztyn.eu
Justyna Sobieraj
język polski sobieraj.justyna@sp29.olsztyn.eu

Grażyna Piotrak-Szmatowicz

piotrak.grazyna@sp29.olsztyn.eu

Barbara Domalewska edukacja wczesnszkolna
domalewska.barbara@sp29.olsztyn.eu

Anna Komorowska

logopeda/terapia ped.

komorowska.anna@sp29.olsztyn.eu

Marta Duszczak

duszczak.marta @sp29.olsztyn.eu

Renata Bejm

bejm.renata@sp29.olsztyn.eu

Magdalena Wasilka

Małgorzata Minkiewicz
matematyka
minkiewicz. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Małgorzata Roguszka

pedagog

roguszka.malgorzata@sp29.olsztyn.eu

Lidia Banach-Bartelik plastyka/muzyka
banach. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Halina Minkiewicz

przyroda/ technika

Agata Jasieńska- Cichmińska
plastyka/technika

Małgorzata Tofel

biologia/ wychowanie do życia w rodzinie

tofel. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Beata Gaworska- Skrzypek

Lidia Cybulkin

cybulkin.lidia@sp29.olsztyn.eu

Beata Fal
pedagog fal. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @sp29.olsztyn.eu

Joanna Piekarowicz

piekarowicz.joanna@sp29.olsztyn.eu

Katarzyna Ślesińska
wychowanie fizyczne slesinska.katarzyna @sp29.olsztyn.eu

Marta Tumiłowicz

Aleksandra Kolbusz

kolbusz.aleksandra@sp29.olsztyn.eu

Marek Dąbrowski wychowanie fizyczne

dabrowski.marek@sp29.olsztyn.eu

Piotr Bawół

Marek Broński

historia/WOS

Joanna Lewicka informatyka lewicka.joanna@sp29.olsztyn.eu
Grażyna Stodolny geografia stodolny.grazyna@sp29.olsztyn.eu
Zbigniew Wesołek
fizyka wesolek.zbigniew@sp29.olsztyn.eu

Copyright © 2021 SP 29 Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.